U-Power Yukon S3 SRC İş Ayakkabısı

SATIN AL
Natural Confort 11 kalıp sistemi ayağın gün boyunca aldığı değişik formlara göre, ayakla uyumlu rahat ve sorunsuz bir ayakkabı kullanımı sunar.
Natural Confort 11 kalıp sistemi ayağın gün boyunca aldığı değişik formlara göre, ayakla uyumlu rahat ve sorunsuz bir ayakkabı kullanımı sunar.

İki bileşenli poliüretan taban malzemesidir. Alt katman aşınmaya dirençli ve SRC özelliğinde olup kayma direnci en yüksek sınıftır. Üst katman tamamen esnek ve konfora yönelik olup, hafifliği sayesinde gün sonunda zeminden oluşacak ayak yorgunluğunu pasif hale getirir.

Air-Toe kompozit burun koruyucu son derece hafif ve 280 J dirence dayanıklıdır.

Topuğun enerji absorbsiyonu 20 J üzeridir.

Ayağa uygulanan basıncı ortadan kaldıran ve konfor sağlayan, özel çok yoğunluklu yastıklı dil sistemi.

Nefes alabilen, ısıyı ve teri dışarı veren, ayağın kuru ve serin kalmasını sağlayan 3'lü interaktif teknolojik sistem.

Bal peteği gözenekli yapısı ile yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahip, özel hava kanallı astardır. Özel mikro hücre yapısı sayesinde nemi ve ısıyı absorbe ederek (emerek) dışarı atarken, özel dolgulu yapısı sayesinde ultra konfor sağlar.

Yapısında metal bulunmayan, batma delinme direnci sağlayan, hafif, oldukça esnek ve yüksek ısı izolasyonu sağlayan Kevlar malzemeden oluşan ara tabandır. Klasik çelik ara tabana göre çok daha hafif, çok daha esnektir. Klasik çelik ara taban %85 koruma sağlarken, ayakkabının sayasına direkt dikildiğinden % 100 koruma sağlar.

Özel tekstil kumaş kaplamalı, çift yoğunluklu PE ve EVA destekli anatomik ayakkabı tabanlığı, sürekli kuru ve serin tutan, anti-statik, anti-bakteriyel özelliğe sahiptir.

Nikel metal maddesi kullanılmamaktadır.
Malzeme : Deri
Nitelik : Antistatik
Nitelik : Antibakteriyel
Nitelik : Suya Dayanıklı
Nitelik : Kompozit Burun
Nitelik : Kevlar Ara Tabanlı
Taban Sınıfı : S3